Administrasjon

Daglig leder Br. Bjerkli

Prosjekt

Per Morten Bjerkli

2014-02-14 10.37.17

+47 995 36 065

per.morten@br-bjerkli.no

 

Daglig leder Bjerkli Eiendom

Daglig leder BrB Transport

Daglig leder Lauvåsen Pukk

Prosjekt

 Per Olav Bjerkli

+47 976 76 075
pob@br-bjerkli.no

 

Prosjekt 

Palmer Steinar Bjerkli

+47 950 76 753

Prosjekt 

Ole Martin Steinvik

+47 406 25 898

ole.martin@br-bjerkli.no

Prosjekt

Steinar Marius Bjerkli

2014-02-14 10.34.02

+47 416 55 391

steinar.marius@br-bjerkli.no

Prosjekt 

Roger Viken

+47 406 00 171

roger@br-bjerkli.no

Økonomi (alle firma)

Morten Einarsen

2014-02-14 10.34.23

+47 917 86 605

morten@br-bjerkli.no

 BrB Transport 

Kontaktperson ved bestilling av transport / pukk:

Magnar Børseth

+47 950 76 757

magnar@br-bjerkli.no

BrB Transport

Lauvåsen Pukk 

Kontaktperson ved bestilling av pukk / transport:

Margareth Fjæran

+47 915 66 150

margareth@br-bjerkli.no

 

BrB Transport 

Lauvåsen Pukk 

Siv Janne Bjerkli

2014-02-14 10.35.34

+47 995 36 075

siv.janne@br-bjerkli.no

Stikningsingeniør 

Håvard Høiaas

+47 941 49 541

haavard@br-bjerkli.no

Stikningsingeniør 

Håkon Bjerkås

+47 415 60 085

haakon@br-bjerkli.no